شرکت نقیب سازهشرکت نقیب سازه

گروه تولیدی بازرگانی نقیب سازه

تجهیزات جکوزی

نکات مهم و نحوه انتخاب و خرید انواع تجهیزات جکوزی

جکوزی ها به مدل های یک نفره و چند نفره تقسیم می شوند. معمولا جکوزی های یک نفره مانند وان حمام می باشند و در داخل حمام آپارتمان نصب می شوند. استفاده از جکوزی های پیش ساخته یک نفره و آماده در حمام آپارتمان‌ها به دلیل بهره برداری راحت تر از آنها،درحال گسترش است.

کاربرد و عملکرد جکوزی

بطور کلی جکوزی ها جهت ماساژ ماهیچه های بدن با آب گرم مورد استفاده قرار می گیرند. نحوه حرکت آب در جکوزی بدین طریق می باشد که آب از پایین ترین قسمت جکوزی مکش شده و توسط پمپ با فشار به نازل هایی که در اطراف جکوزی تعبیه شده اند هدایت می گردد. نازل ها به وسیله لوله هایی به هوا متصل می باشند که در اثر سرعت زیاد آب ، هوا به درون نازل کشیده می شود و در نهایت مخلوط آب و هوا با ماهیچه های بدن تماس پیدا می کند.معمولا برای هر نفر در جکوزی های عمومی 2 تا 3 نازل در نظر گرفته می شود.

نکاتی که باید در هنگام خرید جکوزی به آن‌ها توجه نمود :

  • جهت شروع عملیات اجرائی جکوزی چند نفره و نصب تجهیزات جکوزی لازم است ابعاد محل نصب رینگ جکوزی را اعلام نمائید.
  • پس از تعیین قطر رینگ جکوزی نسبت به تعیین تعداد نفرات جکوزی اقدام میگردد.
  • جهت انتخاب پمپ تامین فشار آب خروجی ازجتهای جکوزی لازم است علاوه بر تعیین تعداد جتها به فاصله افقی و عمودی محل استقرار جکوزی تا محل پمپ های موتورخانه نیز توجه گردد.
  • به منظور محاسبه تقریبی گرمایش مورد نیاز جهت گرم نمودن آب جکوزی باید حجم جکوزی برحسب مترمکعب را در عدد 7500 ضرب نمود مثلا برای تامین آبگرم جکوزی با ظرفیت 4 مترمکعب ، مقدار گرمایش مورد نیاز معادل 30000 کیلو کالری می باشد.انتخاب مبدل حرارتی مورد نیاز با استفاده از عدد بدست آمده فوق انجام می پذیرد.

سفارش خرید و گارانتی تجهیزات جکوزی :

  • در گروه تجهیزات جکوزی سایت مرجع نقیب سازه بعنوان مرکز مشاوره و فروش انواع دستگاههای سرمایش و گرمایش ، اطلاعات فنی و قیمت های صدها مدل انواع تجهیزات جکوزی از معتبرترین برند های داخلی و خارجی همراه با گارانتی اصلی آنها جهت بررسی و خرید شما کاربران و کارفرمایان گرامی ارائه گردیده است.
  • چنانچه پس از مطالعه مطالب ارائه شده فوق، سوالات بیشتری جهت تصمیم‌گیری برای خرید انواع تجهیزات جکوزی دارید، می‌توانید پس از تماس با مجموعه نقیب سازه به شماره‌ 02176704066 و سوالات خود را مطرح نمایید.

مطالب مرتبط

استخر پیش ساخته فایبرگلاس

استخر پیش ساخته فایبرگلاس

نکات مهم و نحوه انتخاب و خرید انواع استخر پیش ساخته فایبرگلاس استخر پیش ساخته فایبرگلاس به عنوان یک محصول پرکاربرد و مقرون به صرفه، گزینه ی

تجهیزات جکوزی

نکات مهم و نحوه انتخاب و خرید انواع تجهیزات جکوزی جکوزی ها به مدل های یک نفره و چند نفره تقسیم می شوند. معمولا جکوزی های

سیستم های تهویه استخر

سیستم های تهویه استخر

نکات مهم و نحوه انتخاب و خرید انواع سیستم های تهویه مطبوع استخر يكي از مسايل مهمي كه در مراحل اوليه طراحی و ساخت استخرها مورد