شرکت نقیب سازهشرکت نقیب سازه

گروه تولیدی بازرگانی نقیب سازه

تخت و سایبان کنار استخر

تخت و سایبان کنار استخر

نکات مهم و نحوه انتخاب و خرید انواع تخت و سایبان کنار استخر

امروزه همزمان با طراحی و ایجاد تجهیزات و امکانات رفاهی مدرن برای لذت بردن از زندگی روزمره مانند استخرهای تفریحی، تجهیزات جانبی و رفاهی آن نیز مانند انواع تخت کنار استخرسایه بان، میز و صندلی استخر و محصولات مشابه طراحی و تولید گردیده است.همانطور که از نام تخت کنار استخر مشخص است از این تخت ها کنار استخر های سرپوشیده، سرباز، پلاژهای ساحلی و … استفاده می کنند.
تخت های استخری به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر حالت کاملا افقی قادر به قرار گرفتن در حالت های شیب دار نیز هستند. همچنین این تخت ها با پشتی قابل تنظیم چند حالته با طرح ها و رنگ های مختلف ساخته شده که فریم آنها معمولا از جنس ABS و یا آلومنیوم می باشند.معمول و ساده ترین نوع تخت کنار استخر انواع پلاستیکی آن است. زیرا تخت پلاستیکی به سادگی قابل شستشو و جابه جایی می باشد و دیگر نگران رنگ رفتگی آن در اثر تابش آفتاب نخواهید بود. که شما برای تخت کنار استخر انواع دسته دار و بدون دسته آن را می توانید در محصولات این گروه پیدا کنید.

تخت و سایبان کنار استخر

جنس تشک انواع تخت و سایبان کنار استخر :

جنس تشک تخت های کنار استخری با توجه به خیس بودن بدن شناگران و استفاده از کرم های بدن (چربی بدن شناگر) از نوعی الیاف پارچه مستحکم، لطیف و مقاوم در برابر آب، چربی، آفتاب و تغییر رنگ ساخته شده اند.
سایه بان وسیله ای است که در روزهای گرم تابستانی که شدت تابش آفتاب بسیار بالا است، در کنار استخرهای سرباز، پلاژهای ساحلی و محیط های بازی که در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارند، نصب و استفاده می شوند و در زمان وزش بادهای شدید و شبها آنها را به حالت بسته در می آورند.سایه بان استخریتوسط کاربران به صورت دستی باز شده و جلوی تابش نور خورشید را می گیرند. جنس چتر سایه بان استخری معمولا از موادی انتخاب می شود که جذب حرارت کمی داشته باشند و شکل هندسی چتر سایه بان استخری به صورت گرد، هشت ضلعی و مربعی و با متوسط قطر 2 تا 3 متر می باشند.
همچنین ارتفاع پایه سایه بان های استخری را معمولا بین 2.3 تا 3 متر در نظر می گیرند و پایه های سایه بان استخر از نظر تکیه گاه معمولاً به دو شکل دارای تکیه گاه گرد و بدون لبه و منبع دار (که با آب پر می شود) می باشند.

تخت و سایبان استخر
تخت کنار استخر

سفارش خرید و گارانتی تخت و سایبان کنار استخر :

  • در گروه تخت و سایبان کنار استخر سایت نقیب سازه، اطلاعات و قیمت های انواع مدل های تخت کنار استخر و سایبان کنار استخر از برندهای معتبر ایرانی و خارجی جهت بررسی و خرید شما کاربران و کارفرمایان محترم ارائه گردیده است.
  • با توجه به اینکه کلیه محصولات درسایت نقیب سازه با گارانتی اصلی ارائه می شود، در صورت خرید هریک از انواع سایبان و تخت کنار استخر ارائه شده در سایت نقیب سازه، کلیه تخفیفات فروش ویژه هریک از برندها مانند ایمکس و هایپرپول شامل حال خریداران محترم می گردد. (فـروش ویـژه انـواع تخت و سایبان کنار استخر را از نقیب سازه بخـواهیـد)
  • قیمت کلیه تخت کنار استخر و سایبان ارائه شده در نقیب سازه به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است. به طوریکه این قیمت ها نیز شامل بخش تضمین بهترین قیمت سایت نقیب سازه می باشد. (مراجعه کنید به بخش تضمین بهترین قیمت های سایت نقیب سازه)
  • چنانچه پس از مطالعه مطالب ارائه شده فوق، سوالات بیشتری جهت تصمیم‌گیری برای خرید انواع تخت و سایبان کنار استخر دارید، می‌توانید پس از تماس با مجموعه نقیب سازه و شماره‌های داخلی 303 – 103 – 105- 106، از کارشناسان فروش بخش تجهیزات استخر، سونا و جکوزی مشاوره بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

مطالب مرتبط

استخر پیش ساخته فایبرگلاس

استخر پیش ساخته فایبرگلاس

نکات مهم و نحوه انتخاب و خرید انواع استخر پیش ساخته فایبرگلاس استخر پیش ساخته فایبرگلاس به عنوان یک محصول پرکاربرد و مقرون به صرفه، گزینه ی

تجهیزات جکوزی

نکات مهم و نحوه انتخاب و خرید انواع تجهیزات جکوزی جکوزی ها به مدل های یک نفره و چند نفره تقسیم می شوند. معمولا جکوزی های

سیستم های تهویه استخر

سیستم های تهویه استخر

نکات مهم و نحوه انتخاب و خرید انواع سیستم های تهویه مطبوع استخر يكي از مسايل مهمي كه در مراحل اوليه طراحی و ساخت استخرها مورد