درباره ما

گروه بازرگانی نقیب سازه پس از سال ها تجربه موفق در زمینه فروش و خدمات پس از فروش برترین برندهای دنیا در صنعت استخر و اسپا در سطح ایران از سال 1395 به لطف خدا و تجربیات ارزشمند به دست امده و الگوبرداری از برندهای برتر دنیا اقدام به تولید تجهیزات و ملزومات استخر و اسپا با نام تجاری نقیب استخر کرده و با نیاز سنجی دقیق بازار و ارزیابی و کنترل کیفیت مناسب جایگاه این محصولات را در صنعت استخر و اسپا نهادینه کرد.

سیستم ازن ساز

به دلیل نگرانی مردم در مورد کلر و ترکیبات جانبی سرطان زای حاصل از واکنش های آن امروزه تعداد بیشماری از استخرهای خصوصی، عمومی و پارک های آبی از تکنولوژی ازن استفاده می کنند.

ازن قوی ترین اکسیدکننده تجاری در دنیا شناخته شده و تمام میکروارگانیسم ها از جمله باکتری ها، ویروس هاف اسپورها و تخم انگل ها را از بین می برد. همچنین به علت اکسیدکنندگی بالا مانع از رشد جلبک ها می گردد.

ازن هم اکنون در جهان به عنوان ضدعفونی کننده پیشرو در زمینه های آب آشامیدنی، آب معدنی، هوا، استخر، سردخانه ها، کانتینرهای حمل موادغذایی و بسیاری زمینه های دیگر شناخته شده است.

روش ازن بهترین روش برای استریل و ضدعفونی کردن اب استخرها در سطح جهان و مورد تایید مراکز مختلف جهانی از جمله WHO، FDA و... می باشد.

مزایای استفاده از ازن

ازن محلول در آب اثر آزار دهندگی کلر را روی پوست، بینی، گوش ها و غیره ندارد.

ازن باکتری و قارچ را نابود می کند. اسپور و تک یاخته ای ها را از بین می برد و ویروس ها را غیر فعال می سازد.

ازن باعث حذف کامل کلر که هزینه نگهداری بالایی دارد می شود که این خود هزینه های جاری و ثانویه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.